Konkurs wynalazków: do wygrania łącznie 40 tys. zł!

Już można zgłaszać pomysły do Konkursu wynalazków – Agropatent. Nagrodą specjalną jest produkcja Twojego wynalazku! Chcesz wygrać – zgłoś nam swój pomysł!

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy na stronie
www.topagrar.pl/agropatent

Na takie wyzwanie czekało wielu naszych Czytelników, którzy mają otwarte głowy i lubią majsterkować! No bo jak nie cieszyć się z możliwości, że mój pomysł trafi do produkcji seryjnej przez firmę Waryński, pod warunkiem spełnienia określonych w regulaminie założeń.Konkurs obejmuje dwie kategorie: podzespoły i maszyny.

Pula nagród finansowych wynosi po 20 tys. zł na każdą kategorię.

Kategoria podzespoły:

  • I nagroda o wartości  10 000 zł,
  • II nagroda o wartości  6 000 zł,
  • III nagroda o wartości  4 000 zł.

Kategoria maszyny:

  • I nagroda o wartości 10 000 zł,
  • II nagroda o wartości 6 000 zł,
  • III nagroda o wartości 4 000 zł.

Zależy nam na tym, aby zgłaszane pomysły były innowacyjne i miały w sobie elementy nowości, niespotykane w oferowanych na rynku maszynach. Nie chodzi przecież o kopiowanie znanych już rozwiązań.

Zgłoszenia muszą do nas dotrzeć nie później niż 31 sierpnia br. Komisja konkursowa rozpatrzy nadesłane przez Państwa zgłoszenia i przyzna nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsce, oddzielnie dla kategorii: podzespoły  i maszyny. Zależnie od poziomu nadesłanych rozwiązań, zastrzegamy możliwość innego podziału nagród w ramach tej puli.

Konkurs organizowany przez:

Jacek Mocny radzi:

 

 Agropatent