Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Premium>

Czym jest top agrar Premium i dlaczego potrzebuje tego każdy profesjonalny rolnik?

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to ciężki kawałek chleba. Trzeba pracować ciężko nie tylko fizycznie, ale i umysłowo. Współczesny rolnik jest jednocześnie agronomem. mechanikiem, ekonomistą, księgowym i musi znać na bieżąco zmiany  wprawie. Dodatkowo jeśli ma zwierzęta, to także musi być zootechnikiem, żywieniowcem i weterynarzem.

Bartłomiej Czekała12 lipca 2022, 17:50

Jak to wszystko pogodzić? Jak każdego dnia odnaleźć się w rzeczywistości, która coraz szybciej się zmienia? Jak nadążyć ze zmianami w przepisach, nie przegapić najważniejszych informacji branżowych, nowości rynkowych i jak pamiętać o wszystkich ważnych terminach, dokumentach i zobowiązaniach

W top agrar Polska radzimy i podpowiadamy Wam w prowadzeniu gospodarstwa już od prawie 30 lat na naszych łamach prasowych i na spotkaniach terenowych. Od 14 lat także na naszym portalu topagrar.pl. Od niedawna mamy dla Was na portalu w Strefie top agrar Premium jeszcze więcej najważniejszych informacji, dzięki którym praca w gospodarstwie lub agrobiznesie będzie dla Was łatwiejsza.

Zajrzyj do naszej Strefy top agrar Premium i przekonaj się, że warto być z nami!

Tylko teraz mamy dla Ciebie specjalną promocję - sprawdź!Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)