Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Premium>

Portal topagrar.pl w nowej odsłonie – sprawdź jak zmieniliśmy się dla Ciebie!

Obrazek

Świat wokół nas się zmienia – i to raczej szybciej niż wolniej. Zmiany zachodzą nie tylko w świecie rzeczywistym, ale i cyfrowym. My te zmiany dostrzegamy i chcemy pomóc Tobie je zrozumieć oraz korzystać z naszych informacji w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. To właśnie dlatego zmieniliśmy nasz portal i zachęcamy Cię do częstego korzystania z niego.

Bartłomiej Czekała22 czerwca 2022, 12:00

Niezależnie od tego czy jesteś rolnikiem, pracownikiem firmy z branży agro, doradcą rolniczym, urzędnikiem instytucji z otoczenia rolnictwa, uczniem szkoły rolniczej czy studentem kierunków rolniczych – u nas znajdziesz wszystko to, co warto i trzeba wiedzieć. Od lat informujemy, radzimy, podpowiadamy, ostrzegamy, cieszymy się razem z Tobą, gdy są ku temu powody i smucimy się razem, gdy spotykają Cię trudne sytuacje.

Teraz chcemy być jeszcze bliżej Ciebie. Na portalu topagrar.pl zobaczysz przede wszystkim artykuły w tematach, które są dla Ciebie najważniejsze w codziennej pracy.

Czym jest Strefa top agrar Premium?

Oprócz treści otwartych, dostępnych dla każdego, wprowadzamy też specjalną strefę z dostępem tylko dla Subskrybentów i Prenumeratorów. W czasach szumu informacyjnego chcemy zaoferować Ci dostęp do najcenniejszych i najbardziej unikalnych treści. Dlatego stworzyliśmy top agrar Premium, gdzie w jednym miejscu znajdziesz materiały, których nie znajdziesz nigdzie indziej lub znajdziesz je u nas szybciej niż gdzie indziej. Są to m. in.:

 • raporty,
 • analizy,
 • reportaże z gospodarstw
 • porady prawne i agrotechniczne
 • wywiady z ekspertami,
 • cykliczne programy branżowe,
 • notowania cen rynkowych wraz z komentarzami ekspertów i prognozami,
 • testy maszyn rolniczych,
 • najcenniejsze informacje i aktualności z rolniczego świata

Korzystaj ze wszystkich treści i rozwijaj z nami swoje gospodarstwo.

Ile kosztuje subskrypcja top agrar Premium?

Tak, dostęp do tych treści nie jest bezpłatny. Musisz być naszym subskrybentem, czyli wykupić subskrypcję w wybranym przez Ciebie pakiecie i założyć u nas konto. Zobacz pakiety!

Tak, to kosztuje, ale sprawdź jak wiele otrzymasz za tak niewiele! Przekonaj się ile możesz zyskać za dostęp w wybranym przez siebie wariancie.

Jest jeszcze inna droga do tego, by korzystać z dostępu do Strefy Premium. Jeżeli jesteś prenumeratorem top agrar Polska, to korzystając z numeru klienta, który masz, możesz korzystać ze wszystkich naszych treści bez ograniczeń.

Jak się zalogować do Strefy top agrar Premium będąc Prenumeratorem?

Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy:

 1. Wejść na topagrar.pl i kliknąć w zakładkę "Zaloguj" w prawym górnym rogu portalu.
 2. Kliknąć w opcję Zarejestruj się.
 3. Wypełnić wszystkie podane w formularzu pola, w tym numer klienta (znaleźć go można na każdej fakturze VAT za prenumeratę i na etykiecie adresowej egzemplarza otrzymywanego pocztą), zaakceptować regulamin i założyć konto.
 4. Zalogować się na utworzoną nazwę użytkownika oraz hasło i korzystać z dostępu do wszystkich treści.

Subskrypcja – to się naprawdę opłaca!

Piszemy o tym, co ważne dla Rolnika. Zaglądaj regularnie na topagrar.pl, zyskaj dostęp do top agrar Premium i zobacz, jakim wsparciem w codziennej pracy będzie dla Ciebie korzystanie ze wszystkich naszych treści.

Profesjonalnie o rolnictwie – to nasza dewiza. Twoja też, prawda? Dla nas to oczywiste.

Do zobaczenia! 


 Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)