Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

ASF: Rolnicy obawiają się zarazy

Obrazek

– Sytuacja związana z afrykańskim pomorem świń ASF jest bardzo niepokojąca, nie tylko dla producentów trzody chlewnej, ale również dla całej branży – powiedział w rozmowie z nami prezes ZM „Dolina Noteci” z Czarnkowa, Janusz Białoskórski.

Paulina Janusz-TwardowskaAnna Kurek29 września 2016, 15:59

Dodał też, że środowisko producentów świń obawia się, że ani rząd, ani weterynaria nie panuje nad sytuacją związaną z tą chorobą.

– Co się stanie, kiedy choroba dotrze na teren Wielkopolski, albo Kujaw, do regionów stanowiących trzon krajowej produkcji? – pytał Białoskórski.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu.  akuPicture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)