Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Następny przypadek ASF na Podlasiu

Obrazek

Główny Lekarz Weterynarii poinformował o potwierdzeniu wystąpienia dwudziestego drugiego przypadku afrykańskiego pomoru świń u dzików na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Bartłomiej Czekała2 grudnia 2014, 16:48

Martwego dzika, u którego potwierdzono obecność wirusa, znaleziono pod koniec listopada w pobliżu miejscowości: Ostrów Południowy i Górany w gminie Krynki (pow. sokólski) na Podlasiu, a więc w strefie objętej już ograniczeniami z tytułu wystąpienia ASF.

Przypomnijmy, że pierwszy przypadek afrykańskiego pomoru świń u martwych dzików wykryto w lutym br. Nasza redakcyjne relacje z wszystkich następstw można przeczytać na portalu topagrar.pl w zakładce "ASF na Podlasiu - informacje". bcz



Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)