Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Afrykański pomór świń (ASF)>

Powstaje Ogólnopolski Komitet Protestacyjny Rolników

Obrazek

Z inicjatywy Niezależnych Komitetów Protestacyjnych Rolników z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, pomorskiego i podlaskiego jutro w Warszawie ma powstać Ogólnopolski Komitet Protestacyjny Rolników.

11 marca 2014, 12:08

Na jutrzejsze spotkanie spotkanie koordynacyjne wszystkich komitetów protestacyjnych z całej Polski zostali zaproszeni także przedstawiciele rolniczych organizacji zawodowych i branżowych.

Celem powołania OKPR jest walka o poprawę dramatycznej sytuacji na rynku trzody. Rolnicy mają pretensje do polskich władz, zarzucając im brak zdecydowanych, czytelnych i skutecznych rozwiązań kryzysu na rynku żywca.

- Nasze koszty wciąż rosną, zwierzęta przecież trzeba karmić, doglądać i leczyć. Jeśli ceny nadal będą szły w dół, to produkcja stanie się nieopłacalna,  a naszym gospodarstwo będzie grozić bankructwo - mówi Paweł Augustyn z Komitetu Protestacyjnego Ziemi Tarnowskiej.

Po spotkaniu organizacyjnym rolnicy zapowiadają konferencję prasową, która odbędzie się o godz. 14:00 w Warszawie na ul. Solec 18/20. bczWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)