Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Afrykański pomór świń (ASF)>

Webinarium: ASF – czy jest szansa na opanowanie wirusa?

Spotkaj się z nami online i weź udział w dyskusji o tym, czy jesteśmy w stanie opanować ASF w Polsce. Zapytaj o to Głównego Lekarza Weterynarii, dr. Bogdana Konopkę. Zapraszamy na webinarium!

Anna Kurek20 maja 2020, 14:33
Trwa dramat producentów świń w Wielkopolsce. Nałożenie stref z obostrzeniami, blokada sprzedaży żywca, niskie ceny i strach przed przyszłością. Dokładnie to samo przeżywają od ponad 6 lat rolnicy żyjący z produkcji świń na wschodzie kraju. Dziś wszyscy zastanawiają się czy nie można zatrzymać tej postępującej zarazy? Czy ci, których gospodarstwa znajdują się poza strefami z obostrzeniami mogą spać spokojnie? Jakie działanie należy podjąć natychmiast, aby pozbyć się wirusa i czy jest to w ogóle możliwe?

Spróbujmy wspólnie znaleźć odpowiedzi na te wszystkie nurtujące nas dziś pytania. Specjalnie dla Was organizujemy 26 maja o godzinie 18.00 spotkanie online. Do udziału w webinarium zaprosiliśmy Głównego Lekarza Weterynarii – dr. Bogdana Konopkę, który przedstawi aktualną sytuację oraz doniesienia z frontu walki z ASF.

W dyskusji, w której udział weźmie Aleksander Dargiewicz – prezes Krajowego Związku Pracodawców-Producentów Trzody Chlewnej oraz Łowczy Okręgowy PZŁ z Zielonej Góry – Jacek Banaszek, będziemy chcieli razem z wami szukać rozwiązań, które mogą pomóc w walce z chorobą.

Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu oraz dyskusji, które poprowadzą: redaktor naczelny „top agrar Polska” – Karol Bujoczek oraz redaktor programu specjalnego „top świnie” – Anna Kurek.

Będziecie Państwo mieli możliwość zadawania pytań, na które zaproszeni przez nas goście będą odpowiadali na żywo.

Sprawdź szczegółowy program i zapisz się na nasze webinarium!

Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)