Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Agnieszka Maliszewska wróciła na stanowisko sekretarza KZ FPM

Agnieszka Maliszewska, dyrektor PIM wróciła do pełnienia obowiązków sekretarza Komisji Zarządzającej Funduszem Promocji Mleka.
Dorota Kolasińska25 czerwca 2020, 15:58

Podczas dzisiejszego posiedzenia KZ FPM, któremu przewodniczył Krzysztof Banach przywrócono na stanowisko sekretarza Komisji Zarządzającej Funduszem Promocji Mleka Agnieszkę Maliszewską. Od lutego to stanowisko piastował inny członek Komisji.

KZ FPM przyznała Polskiej Izbie Mleka środki na kontynuowanie kampanii promującej spożycie mleka wśród dzieci pt. „Dzieciaki Mleczaki”. Ponadto PIM otrzymała też środki na badanie wpływu strategii "Od pola do stołu" na rozwój sektora mleczarskiego.

- Do tego projektu zaprosimy grono ekspertów, z jakimi od lat współpracuje PIM, mam tu na myśli m.in. Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, SGGW, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski i innych. Na pewno w tym gronie znaleźć się muszą praktycy, przedstawiciele różnych zakładów i spółdzielni mleczarskich - dodała Agnieszka Maliszewska, dyrektor PIM.

oprac. dkol na podst. Polska Izba MlekaPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)