Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

ARR przyjmuje wnioski o płatność

06.01.2017

Drukuj

ARR przyjmuje wnioski o płatność

Artykuł dostępny

Producenci, którzy ograniczyli dostawy mleka w I okresie: październik, listopad, grudzień 2016 r., mogą składać wnioski do 14 lutego 2017 r. Ważne jest złożenie wniosku w terminie, a data jego złożenia to dzień, w którym wniosek wpłynie do Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego. Pracownicy Agencji apelują, by nie zwlekać ze złożeniem dokumentów na ostatnią chwilę.

r e k l a m aMinimalna wielkość ograniczenia dostaw to 1500 kg. Wtedy producent ma prawo ubiegać się o pomoc, która jest przyznawana do 50% (wartość maksymalna) ilości mleka, które zostało sprzedane do skupu w okresie referencyjnym.

Przypomnijmy, że program wsparcia producentów mleka ograniczających dostawy ogłosiła w lipcu 2016 roku Komisja Europejska w ramach tzw. pakietu wsparcia rolnictwa. O unijną pomoc mogą się ubiegać rolnicy we wszystkich krajach Wspólnoty.  al

Read more in the premium version

article icon

Sprawdż za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii