Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Cielak zmieścił się w audi, ale kierowca ominął przepisy

13.07.2017

Drukuj

Cielak zmieścił się w audi, ale kierowca ominął przepisy

Artykuł dostępny

Jakie musiało być zdziwienie policjantów z Urszulina, gdy w czasie kontroli drogowej na tylnym siedzeniu zobaczyli… cielaka.
 
Wtorek, 11 lipca, około godziny 20.30. Dzień jak co dzień. Policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie kontrolują kierowców przejeżdżających przez Stare Załucze (wieś w woj. lubelskim, powiat Włodawa).
 
Funkcjonariusze widzą zbliżające się Audi 80. Zastanawia ich mocno zaparowana tylna szyba auta. Są zaniepokojeni, postanawiają zatrzymać pojazd do kontroli drogowej.
 
Policjanci podchodzą do samochodu, zatrzymują się zaskoczeni. Za kierownicą zastają 50-letniego mężczyznę z gminy Urszulin. Nie to ich zaskakuje. Na tylnym siedzeniu widzą pasażera. Jest nim cielę.
 
Nietypowy, a wręcz niedorzeczny sposób przewozu zwierzęcia zastanawia funkcjonariuszy. Kierowca się tłumaczy – nie miał jak przewieźć cielaka, dlatego posadził go na tylnym siedzeniu.
 
To był koniec „wygód” dla podróżujących autem. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem za nieprzepisowy przewóz zwierzęcia. Zabronili mu też dalszej jazdy, dlatego w drogę cielę i jego właściciel udali się już pieszo.
 
Lipcowy, wieczorny spacer i mandat to nie najgorsze zakończenie przygody dla nierozsądnego 50-latka i jego cielęcia. Na szczęście tym razem ani zwierzęciu, ani człowiekowi nie stała się krzywda, ale taki bezmyślny sposób transportu nie jest godny pochwały, a tym bardziej naśladowania.     al
źródło: Policja

r e k l a m a

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii