Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Dokąd zmierzasz, Zootechniko?

18.06.2018

Drukuj

Dokąd zmierzasz, Zootechniko?

Artykuł dostępny

Już 21-22 czerwca na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce Kongres Zootechniki pt. "Quo Vadis Zootechniko?".
Podczas konferencji dowiemy się jakie trendy widnieją na rynku pracy zootechników oraz jakie wyzwania czekają produkcję zwierzęcą, z którymi przyjdzie się im zmierzyć. Kim właściwie jest zootechnik, jakie ma obecnie uprawnienia i bariery w wykonywaniu tego zawodu? Na te i wiele więcej pytań odpowiedzą eksperci branży. 
Będzie też mowa o badaniach prowadzonych na zwierzętach gospodarskich i nie tylko, nowych wymogach względem dobrostanu i erze genomowej w hodowli bydła mlecznego.

r e k l a m aNa auli Wydziału Nauk o Zwierzętach na ul. Ciszewskiego spotkamy takich wybitnych ekspertów jak prof. Niżnikowski, prof. Świtoński, prof. Litwińczuk, prof. Nowak czy prof. Kowalski. Ponadto w spotkaniu będą uczestniczyć hodowcy, studenci oraz firmy z branży zootechnicznej. 
Kongres został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a organizatorami wydarzenia są Polskie Towarzystwo Zootechniczne, Komitet Nauk Zootechnicznych i Akwakultury PAN oraz Wydział Nauk o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.


Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.zootechkongres.pl/
dkol/zootechkongres.pl

Polecany artykuł

Zootechnik przyszłości - jaki będzie? Kongres Zootechniki Polskiej

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii