Zaloguj
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Jacek Zarzecki – nowy Przewodniczący Funduszu Promocji Mięsa Wołowego

Jacek Zarzecki, Prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego został mianowany na stanowisko Przewodniczącego Funduszu Promocji Mięsa Wołowego. Co przyniesie ta zmiana? 

Dorota Kolasińska15 maja 2019, 15:56
Jacek Zarzecki, Prezes PZHiPBM został dziś wybrany przez Komisję Funduszu Promocji Mięsa Wołowego tworzonej przez kilku przedstawicieli branżowych organizacji na Przewodniczącego Funduszu Promocji Mięsa Wołowego. 


Zapytaliśmy Prezesa PZHiPBM jakie ma plany w związku objęciem stanowiska, czy oznacza to nadejście dużych zmian w sektorze bydła mięsnego oraz jakie ma pomysły na start. 

Zastanawialiśmy się również nad tym, w jaki sposób można poprawić krajowe spożycie wołowiny i uzdrowić sytuację dotyczącą niskich cen bydła w skupie oraz jak ratować wizerunek polskiej wołowiny w UE i na świecie po aferze leżakowej, która ciągnie się cały czas za polskimi hodowcami bydła mięsnego. 

– Mamy kilkadziesiąt projektów, które realizujemy w naszym kraju w ramach Funduszu Promocji Mięsa Wołowego. W tym roku wydajemy 6 mln zł na promocję wołowiny. W przyszłym roku te środki będą podobne – mówił Jacek Zarzecki

Zobacz wywiad i sprawdź co szykuje Jacek Zarzecki w ramach Funduszu Promocji Mięsa Wołowego! 
dkol

Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Przewiń W GÓRĘ LUB KLIKNIj aby WRÓCIĆ DO STRONY GŁÓWNEJ