Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Jakie wyzwania producentom mleka stawia Zielony Ład? Spotkanie opolskich hodowców

Po dwóch latach pandemii opolscy hodowcy bydła mlecznego spotkali się na ciekawych wykładach dot. wymagań i wyzwań jakie stoją przed rolnikami w najbliższym czasie. Jakie tematy pojawiły się na spotkaniu?

10 lutego 2022, 13:47

Sytuacja cenowa na ryku mleka jest dość korzystna, jednak radość z wysokich cen przykrywają nieco rosnące koszty produkcji. Problemów w branży nie brakuje.

Dobrą okazją do porozmawiania o nowych wyzwaniach Zielonego Ładu i zapoznania się z nowoczesnymi metodami hodowli bydła mlecznego oraz z sytuacją na rynku mleka w Europie i na świecie było zebranie członków opolskiego oddziału Krajowej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Opolu.

W filmie wystąpili:

Martin Ziaja, prezes Opolskiego Związku Hodowców Bydła

Arnold Hurek, rolnik z Krośnicy

Waldemar Gacek, wiceprezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej we Włoszczowej

Grażyna Schmidtko, gospodarstwo rolne w Kędzierzynie-Koźlu

dr Mariusz DrożdżWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)