Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Kochasz ser? Jedź na Ogólnopolskie Święto Sera!

06.08.2018

Drukuj

Kochasz ser? Jedź na Ogólnopolskie Święto Sera!

Artykuł dostępny

W Kortowie, w Centrum Konferencyjno -Szkoleniowym UWM w Olsztynie, w woj. warmińsko-mazurskim 15-16 września odbędzie się 6. Ogólnopolskie Święto Sera. 
Impreza trwa dwa dni, a w programie przewidziano degustację serów, twarogów i wyrobów regionalnych. Konsumenci ponadto będą wybierać serowego i twarogowego króla. W wystawie wezmą udział najlepsze polskie zakłady mleczarskie i zaprezentują gamę swoich produktów. 

r e k l a m aOdbędzie się pokaz kulinarny, z wykorzystaniem produktów przywiezionych przez wystawców. Atrakcją będzie degustacja potraw wykonanych z sera pleśniowego przez wyśmienitych kucharzy. Ciekawym punktem programu będzie laboratorium sera i twarogów, gdzie uczestnicy odkryją tajniki serowarstwa, będą mogli obejrzeć pokazy technologiczno-laboratoryjne, filmy i wystawę fotograficzną. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Zapowiada się smaczna impreza. 

Polecany artykuł

Skup bydła – ceny rosną!

dkol/ uwm.edu.pl

Polecane dla Ciebie:

article icon

Plan zagospodarowania przestrzennego i wezwanie do zapłaty planistycznej

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii