Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Kolejny rekord Mlekpolu

07.01.2019

Drukuj

Kolejny rekord Mlekpolu

Artykuł dostępny

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w 2018 roku od swoich dostawców skupiła i przerobiła 1,8 mld l mleka – to rekordowy wynik w historii Spółdzielni. Mlekpol utrzymuje pozycję lidera skupu mleka na polskim rynku. Mleko skupiono od 9,5 tyś członków Spółdzielni.  

r e k l a m a

– Spodziewaliśmy się nowego rekordu i osiągnęliśmy sukces! To kolejny znakomity wynik po ubiegłym roku, kiedy skupiliśmy 1 miliard 770 milionów litrów. To przede wszystkim zasługa naszych dostawców, którzy inwestują i rozwijają swoje gospodarstwa – mówi Kazimierz Czernewski, dyrektor Wydziału Skupu SM MLEKPOL.

Mlekpol inwestuje w rozwój technologiczny, podąża za trendami rynkowymi dopasowując ofertę do zapotrzebowania konsumentów. 
– Obserwowane przez nas zaangażowanie dostawców, powiększanie gospodarstw i ich konsolidacja, pozwalają nam zakładać, że już w najbliższej przyszłości Mlekpol przekroczy granicę 2 miliardów litrów skupionego mleka  – dodaje Kazimierz Czernewski.

Oprac. dkol na podst inf. prasowej SM MLEKPOL 

Polecane dla Ciebie:

article icon

Massey Ferguson z drugiej ręki

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii