Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Konferencja w Krakowie: nowy termin!

Obrazek

– Ciągle nie mamy pewności co będzie we wrześniu, jak będziemy podróżować, a zwłaszcza gromadzić się – zaznacza prof. Zygmunt M. Kowalski z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, który informuje o nowym terminie konferencji o tematyce związanej z rozrodem bydła.

Marcin Jajor21 maja 2020, 16:15
Epidemia koronawirusa w bardzo wielu wypadkach pokrzyżowała tegoroczne plany dotyczące organizacji konferencji, seminariów czy innego rodzaju spotkań, które cyklicznie odbywały się na terenie całego kraju. Jednym z nich jest Konferencja Nauka-Praktyce w Krakowie.

– W emocjach pierwszych dni epidemii, nie zdając sobie sprawy z jej dynamiki, nie odwołaliśmy Konferencji, tylko ją przełożyliśmy na 10 września. Niestety, ciągle nie mamy pewności co będzie we wrześniu, jak będziemy podróżować, a zwłaszcza gromadzić się. Nie wiemy, czy w jednym pomieszczeniu będzie mogła przebywać tak duża grupa osób, jaka powtórnie przyjęłaby nasze zaproszenie – zaznacza prof. Zygmunt M. Kowalski z UR w Krakowie.

Biorąc pod uwagę ten stan niepewności podjęto ostatecznie decyzję o przeniesieniu spotkania na przyszły rok. Nowy termin Konferencji Nauka – Praktyce "Rozród krów – jak wiele zależy od ich żywienia?" to 18 marca 2021 roku.

Duże zainteresowanie tematyką spotkania, dotyczącą zależności pomiędzy żywieniem krów a ich rozrodem, budzi jednak nadzieję na równie dobrą frekwencję w nowym terminie. Jak podaje organizator,  do tej pory na zaproszenie odpowiedziało około 350 osób, w tym kilkadziesiąt z różnych krajów Europy.

Uczestnicy konferencji, którzy mimo wszystko chcieliby dokonać zwrotu wpłat proszeni są o kontakt e-mailowy lub telefoniczny: 609 441 686.

opr. mj
Fot. Jajor


Picture of the author
Autor Artykułu:Marcin Jajor
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)