Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Konferencja w Krakowie: nowy termin!

Obrazek

– Ciągle nie mamy pewności co będzie we wrześniu, jak będziemy podróżować, a zwłaszcza gromadzić się – zaznacza prof. Zygmunt M. Kowalski z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, który informuje o nowym terminie konferencji o tematyce związanej z rozrodem bydła.

Marcin Jajor21 maja 2020, 14:15
Epidemia koronawirusa w bardzo wielu wypadkach pokrzyżowała tegoroczne plany dotyczące organizacji konferencji, seminariów czy innego rodzaju spotkań, które cyklicznie odbywały się na terenie całego kraju. Jednym z nich jest Konferencja Nauka-Praktyce w Krakowie.

– W emocjach pierwszych dni epidemii, nie zdając sobie sprawy z jej dynamiki, nie odwołaliśmy Konferencji, tylko ją przełożyliśmy na 10 września. Niestety, ciągle nie mamy pewności co będzie we wrześniu, jak będziemy podróżować, a zwłaszcza gromadzić się. Nie wiemy, czy w jednym pomieszczeniu będzie mogła przebywać tak duża grupa osób, jaka powtórnie przyjęłaby nasze zaproszenie – zaznacza prof. Zygmunt M. Kowalski z UR w Krakowie.

Biorąc pod uwagę ten stan niepewności podjęto ostatecznie decyzję o przeniesieniu spotkania na przyszły rok. Nowy termin Konferencji Nauka – Praktyce "Rozród krów – jak wiele zależy od ich żywienia?" to 18 marca 2021 roku.

Duże zainteresowanie tematyką spotkania, dotyczącą zależności pomiędzy żywieniem krów a ich rozrodem, budzi jednak nadzieję na równie dobrą frekwencję w nowym terminie. Jak podaje organizator,  do tej pory na zaproszenie odpowiedziało około 350 osób, w tym kilkadziesiąt z różnych krajów Europy.

Uczestnicy konferencji, którzy mimo wszystko chcieliby dokonać zwrotu wpłat proszeni są o kontakt e-mailowy lub telefoniczny: 609 441 686.

opr. mj
Fot. Jajor

Picture of the author
Autor Artykułu:Marcin Jajor
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy