Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Konferencja w Krakowie: rozród zależy od żywienia

Obrazek
Rozród krów mlecznych – jak wiele zależy od żywienia? – to temat kolejnej edycji   konferencji w Krakowie. Zobacz szczegółowy program.
Marcin Jajor30 grudnia 2019, 06:00
– Zaburzenia rozrodu są jedną z najważniejszych przyczyn brakowania krów i w znaczącej części gospodarstw ta przyczyna brakowania przegoniła dotychczasowego lidera, czyli mastitis – podkreślał na łamach „top agrar Polska” prof. Zygmunt M. Kowalski z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Katedra Żywienia, Biotechnologii Zwierząt i Rybactwa, którą reprezentuje jest głównym organizatorem prestiżowej konferencji w Krakowie.

Tym razem spotkanie poświęcono relacji między żywieniem a rozrodem krów mlecznych. W obrębie tej tematyki będzie można usłyszeć m.in. o tym, jakie są najważniejsze problemy w rozrodzie krów mlecznych oraz na co w tym kontekście zwrócić uwagę podczas okresu przejściowego.

Grono hodowców, praktyków, doradców, zootechników i lekarzy weterynarii będzie miało również okazję podyskutować o konsekwencjach ketozy dla rozrodu krów mlecznych, a także roli biała, aminokwasów oraz tłuszczu i kwasów tłuszczowych. Wszystko to okraszone prezentacjami znakomitych ekspertów z USA, Izraela, Belgii i Polski.

Spotkanie odbędzie się 12 marca 2020 roku w Krakowie. Zobacz szczegółowy program konferencji.

mj/Fot. Jajor


Picture of the author
Autor Artykułu:Marcin Jajor
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)