Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Lallemand Animal Nutrition ma już oddział w Polsce

Obrazek

Lallemand jest rodzinną kanadyjską firmą, założoną pod koniec XIX w Montrealu. Jest producentem szczepów drożdży stosowanych jako probiotyki i prebiotyki dla zwierząt oraz bakterii probiotycznych wykorzystywanych jako inokulanty kiszonkarskie. Lallemand Animal Nutrition jest również producentem rozwiązań poprawiających czynniki środowiskowe obiektów inwentarskich.

Dorota Kolasińska6 września 2022, 08:39

Firma na europejskim rynku nie jest nowa, bo działa już od XIX wieku. W Polsce Lallemand Animal Nutrition otworzyła w ubiegłym roku oddział w Józefowie koło Warszawy w celu dystrybucji i bezpośredniej sprzedaży swoich produktów i rozwiązań w zakresie żywienia i dobrostanu zwierząt. Od tego czasu firma stale się rozrasta i realizuje swoje cele rozwojowe. Można zobaczyć ofertę rozwiązań mikrobiologicznych na stronie internetowej firmy.

Na polskim rynku stanowisko managera objął Maciej Piękniewski, który kieruje zespołem managerów technicznych ds. sprzedaży produktów dla bydła, trzody chlewnej i drobiu, oraz działem marketingu i sprzedaży.

- Polska jest jednym z największych rynków hodowli zwierząt w Europie. Lallemand ma ogromne międzynarodowe zaplecze naukowe i dzięki temu oferuje najlepsze produkty dla bydła i trzody chlewnej oraz staje się ważnym graczem na rynku drobiu. Mając na uwadze potencjał polskiego rynku, cieszę się, że mamy w Polsce pełen pasji zespół, a zarazem jestem świadomy, że czeka nas wiele wyzwań, zwłaszcza w aktualnej sytuacji na świecie. Niepewny rynek, wahania cen surowców i zawirowania związane z wojną w Ukrainie to główne czynniki wpływające na rentowność gospodarstw. Dzięki naszym rozwiązaniom i produktom rolnicy mogą minimalizować straty i zwiększać rentowność swojego biznesu, co przekonuje mnie, że jako firma, idziemy w dobrym kierunku - mówi Maciej Piękniewski.

Oprac. dkol na podst. informacji prasowej Lallemand Animal Nutrition

Fot. Lallemand Animal NutritionPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)