Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Mlekpol lokomotywą polskiej gospodarki

Obrazek

Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa otrzymała prestiżowy tytuł Lokomotywy Polskiej Gospodarki 2017  w kategorii przemysł spożywczy.

Dorota Kolasińska27 marca 2018, 09:53
- Priorytetem Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol jest utrzymanie najwyższej jakości i bezpieczeństwa wyrobów. Cieszy nas, że doceniono spółdzielnię za wysokie standardy. To kolejne potwierdzenie, że strategia Mlekpolu jest słuszna. Konsument jest dla nas najważniejszy - mówi Kamila Syroka, rzecznik prasowy  SM Mlekpol w Grajewie.

Pracownicy mleczarni z Grajewa utrzymują restrykcyjne procedury wyrobów, aby zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa żywności dla konsumenta. Mlekpol współpracuje z jednymi z  najlepszych dostawców bezpiecznych opakowań. Począwszy od pozyskania surowca po dostarczenie produktów do sklepów, Mlekpol dba o prawidłową wrażliwych z natury wyrobów mleczarskich dystrybucję. 
Tytuł Lokomotywy Polskiej Gospodarki otrzymują przedsiębiorstwa, które wyróżniają się na rodzimym rynku. Napędzają rozwój nie tylko swoich branż, ale także służą przykładem innym sektorom gospodarki. Wyróżniono firmy, dzięki którym polski produkt znany jest nie tylko w kraju, ale i za granicą. Organizatorem plebiscytu jest redakcja miesięcznika gospodarczo – biznesowego Home&Market. Wyboru dokonała redakcja pisma, na podstawie analizy dostępnych wyników finansowych firm, przeglądu dostępnych informacji na temat aktywności, planów i bieżącej działalności firm z poszczególnych branż. 
oprac. dkol na podstawie Mlekopol


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)