Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Pożar w Spółdzielni Mleczarskiej Bielmlek

Obrazek

W czwartkowe popołudnie w budynku Spółdzielni Mleczarskiej Bielmlek w Bielsku Podlaskim wybuchł pożar. Płomienie pojawiły się w wieży budynku suszarni - informuje portal bielsk.eu.

Bartłomiej Czekała9 września 2021, 17:32
Jak relacjonują świadkowie, najpierw na wieży budynku pojawił się czarny dym, a potem płomienie. Załogę zakładu natychmiast ewakuowano, a na terenie zakładu bardzo szybko zjawiły się zastępy straży pożarnej z PSP w Bielsku Podlaskim oraz okolicznych OSP. Teren zakładu zabezpieczali wraz ze strażakami także policjanci.

Jak informuje bielsk.eu, w wyniku szybkiej i sprawnej akcji gaśniczej opanowano ogień, ale czarny dym nadal wydobywa się z wieży suszarni Bielmleku. Akcji gaśniczej mieli przyglądać się zarówno syndyk masy upadłościowej Bielmleku Józef Gliński oraz były prezes bielskiej spółdzielni Tadeusz Romańczuk.
Niebawem strażacy poinformują o przyczynach wybuchu pożaru. Niebawem wrócimy zatem do tego tematu.oprac. bcz

Źródło: bielsk.eu
Fot. YT Bielsk.eu
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)