Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Prezydent Andrzej Duda z grudniowym wydaniem top agrar Polska

30.11.2018

Drukuj

Prezydent Andrzej Duda z grudniowym wydaniem top agrar Polska

Artykuł dostępny

Ta trzydniowa wystawa została zorganizowana dla uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz by pokazać wczoraj i dziś polskiej wsi.

r e k l a m aPo uroczystym otwarciu wystawy prezydent Duda i minister Ardanowski zwiedzali wystawowe stoiska chętnie zatrzymując się i rozmawiając z wystawcami oraz gośćmi. Także nasza redakcja ma poznańskiej wystawie swoje stoisko. Przechodząc obok niego prezydent Duda porozmawiał z redaktorem naczelnym Karolem Bujoczkiem oraz prezesem Polskiego Wydawnictwa Rolniczego drem Adamem Koziolkiem. Prezydent otrzymał od nas najnowszy, grudniowy numer top agrar Polska, który go zaciekawił.

Mamy nadzieję, że nasz magazyn umilił prezydentowi czas w drodze powrotnej do Warszawy. Życzymy miłej lektury!

Polecany artykuł

Dojdzie do wojny handlowej z Czechami?Przypominamy, że Narodowa Wystawa Rolnicza potrwa do niedzieli 2 grudnia i czynna jest dla zwiedzających od 9:00 do 17:00. Stoisko top agrar Polska znajdziecie Państwo w Alei Lipowej przy pawilonie nr 8A.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

Zobacz wideo

Prezydent Andrzej Duda otworzył Narodową Wystawę Rolniczą

Galeria zdjęć

Pokaż więcej zdjęć z tej galerii

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii