Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Sklep z serami w Kaźmierzu

Obrazek

Raj dla amatorów serów w Kaźmierzu. Firma Hochland Polska otworzyła tam, tuż obok swojej siedziby, specjalny sklep z szybkimi przekąskami.

Marcin Jajor11 grudnia 2020, 07:00
W Chleb&Ser, bo taką nazwę nosi nowy lokal będzie można zjeść m.in. poranne kanapki i szybkie przekąski, na bazie chleba i sera. Oprócz możliwości nabycia produktów z portfolio Hochland Polska, a także innych producentów oraz świeżo wypiekanego, lokalnego chleba, bułek, sernika i innych wyrobów piekarniczych, klienci będą mogli też przysiąść, zjeść i spokojnie napić się kawy.

Sklep znajduje się na terenie, który Hochland kupił w maju tego roku od spółdzielni mleczarskiej „Jana", położonej w Kaźmierzu, bezpośrednio obok siedziby Hochland. Jak czytamy w informacji prasowej firmy, w trakcie transakcji udało się przyciągnąć lokalnych pracowników spółdzielni do przyłączenia się do Hochland. W ramach prac, które poprzedziły otwarcie lokalu, w obrębie nabytych obiektów, rozebrano stary komin i zamknięto prawie 90-letnią, opalaną węglem, kotłownię.

– Koneserzy smaku sera i fani szybkich przekąsek znajdą w Chleb&Ser bardzo szeroki wybór wszystkich naszych produktów. A jak wiadomo, do sera najlepiej smakuje chrupiące, ciepłe, świeże pieczywo – mówi Jacek Wyrzykiewicz PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

opr. mj/HochlandPicture of the author
Autor Artykułu:Marcin Jajor
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)