Reklama zniknie za 11 sekund

Jesteś w strefie Premium
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Skup bydła: Kolejny tydzień bez zmian

Obrazek

Na rynku od dłuższego czasu niewiele się dzieje. Ceny prawie się nie zmieniły. 

Dorota Kolasińska1 czerwca 2018, 15:58
Od zeszłego tygodnia prawie nic się zmieniło,  pracownicy skupu ubojni mówią - "stabilnie, bez zmian". W skupie nadal wysoka podaż, ceny trzymają się w miarę wysoko.
Jedynie w przypadku krów stawki za kg maleją, znów o 10-20 gr, podobnie jak w zeszłym tygodniu. W dalszym ciągu hodowcy bydła mlecznego wyzbywają się starszych i gorszych krów, w związku z tym w skupie jest ich dużo, przez co ceny spadają. 
Niestety susza się pogłębia, a łąki znów w wielu regionach kraju schną na wiór. Może zapowiadane deszcze, które przechodzą przez Polskę coś zmienią. Miejmy nadzieję, że wraz z burzami nie przyjdzie deszcz nawalny i grad, bo kukurydza trzyma się póki co całkiem nieźle i oby tak dalej...

Dokładne Ceny sprawdź tutaj 

Poprzednie notowania, znajdziesz poniżej:

https://www.topagrar.pl/articles/aktualnosci-branzowe-bydlo/skup-bydla-stagnacja-cen/
dkol


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)