Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Współpraca z tureckim związkiem hodowców bydła

Obrazek

Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego podpisał porozumienie o współpracy z Tureckim Związkiem Hodowców Bydła.

11 marca 2014, 12:59

Dokument jest rezultatem rozmów prowadzonych w Ankarze w lutym br. przez PZHiPBM na temat warunków wznowienia eksportu polskiego mięsa wołowego oraz zwierząt żywych na rynek turecki. Traktuje o współpracy zmierzającej do rozwoju hodowli bydła mięsnego w Turcji, wzajemnej wymiany doświadczeń oraz kooperacji w zakresie przygotowania profesjonalnej kadry specjalistów z dziedziny hodowli bydła mięsnego w Turcji. Ma temu służyć współpraca z polskimi uczelniami o profilu rolniczym. Strony przewidują również wzajemne wizyty hodowców, a także organizacje wspólnych projektów szkoleniowych i seminariów.

Porozumienie podpisano 6 marca br. podczas Polsko-Tureckiego forum Gospodarczego, które odbywało się w Stambule z udziałem prezydentów obu krajów – Bronisława Komorowskiego i Abdullaha Güla.

mjWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)