Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

XVIII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła

Obrazek
Już jutro ruszają najpopularniejsze targi. Sprawdź o czym będzie mowa w salach wykładowych Hali EXPO w Łodzi!
Dorota Kolasińska15 lutego 2018, 12:00
Targi Ferma przyciągają wielu wystawców, hodowców i producentów. Jak co roku możemy spodziewać się ciekawego programu wykładowego i nowinek technologicznych z branży. Targi rok rocznie gromadzą podczas trzech dni ponad 30 tys. odwiedzających. 
W piątek (16.02) planowane są prelekcje m.in. prof. dr hab. Zygmunta M. Kowalskiego z UR w Krakowie. Profesor będzie mówił, o tym która metoda żywienia bydła mlecznego jest bardziej odpowiednia - PMR czy TMR. Z kolei o tym, jak istotne jest stosowanie włókna fizycznie efektywnego w dawkach dla krów opowie dr Zbigniew Lach z OHZ Osięciny. Obecni na salach konferencyjnych słuchacze dowiedzą się także jak dofinansować inwestycje w produkcji zwierzęcej z poddziałań PROW-u i jakie są aktualne programy zwalczania chorób zakaźnych. 
W sobotę (17.02) w Sali A i B również odbędą się wykłady. Będzie mowa o nowoczesnych metodach zarządzania stadem, żywienia w zasuszeniu i o wykorzystaniu potencjału użytków zielonych, jako znakomitych pasz białkowych. 

Przede wszystkim jednak, redakcja Top Agrar Polska zaprasza na nasz wykład!

"Budowa obory dla bydła mlecznego czy opasowego to nie lada wyzwanie. Z jednej strony stoimy przed wieloma wymogami, z drugiej – wydajnością pracy. Redakcja zaprasza na prezentację sylwetek wybranych obiektów inwentarskich. Co ich właściciele dziś by zmienili, a na co zdecydowaliby się jeszcze raz? Przekonaj się sam, bo doświadczenia innych mogą zaprocentować lepszymi rozwiązaniami we własnej oborze". Tak zachęcał do uczestnictwa w Targach Ferma dział Top Bydło w lutowym wydaniu TAP. 

Wykład red. Marcina Jajora rozpocznie się w sobotę (17.02) o godzinie 12 30 w SALI A.  

Więcej na stronie http://targiferma.com.pl/pl/

dkol


1 z 1
Targi Ferma Łódź

Targi Ferma Łódź

Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)