Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Zielone AGRO SHOW powraca już w najbliższy weekend!

Obrazek

Po dwuletniej przerwie, 21-22 maja 2022 r. po raz dziewiętnasty odbędzie się wystawa maszyn rolniczych Zielone AGRO SHOW. To największa wystawa skierowana do rolników uprawiających rośliny zielonkowe, hodowców bydła i producentów mleka. Sprawdź, co organizatorzy zaplanowali w tym roku!

Aneta Lewandowska17 maja 2022, 12:58

Po dwuletniej przerwie powracają targi Zielone Agro Show, których organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Chociaż rok temu na lotnisku w Ułężu można było obejrzeć pokazy koszenia i zbioru traw za pośrednictwem mediów społecznościowych, w tym roku powraca tradycyjna formuła wystawy. Poprzednia impreza w 2019 r. przeciągnęła blisko 150 wystawców na obszarze 13 000 m2, a odwiedziło ją prawie 40 tys. zwiedzających.

Maszyny zielonkowe i nie tylko

Głównym punktem programu wystawy będą pokazy maszyn zielonkowych podzielone na dwie części:

  • Część pierwsza: kosiarki, przetrząsacze oraz sieczkarnie i przyczepy zbierające,
  • Część druga: prasy, praso-owijarki, owijarki i  agregaty do pielęgnacji i podsiewu.

Pokazy będzie można śledzić zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

Znane marki z branży

Specjalnie dla hodowców bydła i rolników uprawiających rośliny zielonkowe na wystawie będzie można zapoznać się z ofertą czołowych firm z regionu i branży, m.in. APV, Agrimar, Danko, Korwex, KWS, Mleko System, Wokas, New Holland, Sipma, DeutzFahr, Unia Sp. z o.o., Fricke Maszyny Rolnicze, FortisTechnology, Metal-Plast, Techmlek, McHale, Wanicki, Agronom, FHU Kisiel i wielu innych.

Nowość w Ułężu – wystawa bydła!

Tegoroczną wystawę organizatorzy wspólnie z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka wzbogacili o prezentację bydła mlecznego, jak również pokaz pielęgnacji jałówek, ocenę typu i budowy jałówki rasy PHF oraz badanie pasz.

 

Wstęp na wystawę dla każdego

Tradycyjnie wstęp na imprezę jest bezpłatny, a wystawę można będzie obejrzeć w sobotę i niedzielę 21-22.-5.2022 r. w godzinach 9-17. Szczegóły dojazdu na byłe lotnisko w Ułężu znajdziecie na stronie internetowej Zielonego Agro Show.oprac. al na podst. inf. pras.
fot. Zielone Agro Show/FacebookPicture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)