Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Zostań hodowcą bydła w grze w Cattle and Crops: Proffesional Farmer!

Marzysz o własnym gospodarstwie rolnym, nieograniczonym budżecie na zakup maszyn, czy hodowli zwierząt? W tej grze wszystko jest możliwe, a Twój rozwój zależy tylko od Twoich pomysłów i zaangażowania. Wypróbuj najnowszy na rynku symulator rolnictwa. Teraz kupisz go w specjalnej, niższej cenie dla prenumeratorów top agrar Polska!

Bartłomiej Czekała17 listopada 2020, 11:04
Cattle and Crops: Proffesional Farmer to gra, która ma bardzo wiele ciekawych rozwiązań, których próżno szukać w dotychczasowych symulatorach rolnictwa. Od 15 października dostępna na europejskim rynku, a od 17 listopada możesz ją zakupić także w polskiej wersji językowej.
 
Co ciekawego znajdziesz w Cattle and Crops?
 
  • Symulacja pracy na roli: Znajdziesz w tej grze ciągniki, kombajny i maszyny oryginalnych producentów odtworzone z wieloma detalami, dzięki czemu masz wrażenie bardzo realistycznego dokonywania wszystkich prac polowych takich jak zbiór czy siew.
  • Zarządzanie gospodarstwem: Twoi pracownicy pomogą Ci zadbać o gospodarstwo, zwierzęta i majątek. Ty planujesz ich pracę i kierujesz nimi!
  • Produkcja roślinna: Cały proces wegetacji roślin od siewu jest prawdziwy i zależy od wielu warunków glebowych.
  • Pogoda: W tej grze pogoda płata Tobie figle jak w realnym życiu – zaawansowany system pogodowy wpływa na strategie działania w Twoim gospodarstwie.
  • Sprzęt rolniczy: Znajdziesz w tej grze znane rolnicze marki – modele ciągników i maszyn, o których wygląd i działania troszczą się nasi partnerzy licencyjni branży
  • Wsparcie dla modów: Ulepsz grę za pomocą własnych pojazdów i map.
 Już niebawem dostępna będzie opcja multiplayer, która umożliwi Tobie wspólną grę ze znajomymi.


Cattle and Crops: Proffesional Farmer – to gra stworzona z pasji do rolnictwa przez rolników i dla rolników. Zostań jednym z nich za jedyne 64,99 zł!

Sprawdź naszą ofertę!
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)