Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Zbiórka pieniędzy na odbudowę inwentarza padłego w wyniku rażenia prądem!

Obrazek

To co się wydarzyło we wsi Kujawy mrozi krew w żyłach! Gospodarze w kilka sekund stracili źródło swojego utrzymania… Historia tak poruszyła innych rolników, że postanowili zorganizować zrzutkę na odbudowę inwentarza. Wy też możecie pomóc!

Dominika Mulak27 lutego 2020, 13:08
Do tego tragicznego zdarzenia doszło z niedzieli na poniedziałek (9-10.02 br.) w nocy we wsi Kujawy (woj. opolskie). Silny wiatr zerwał linię wysokiego napięcia, która spowodowała zwarcie w oborze, w której utrzymywano 17 krów mlecznych.

W wyniku rażenia prądem padło 16 krów dojnych, w tym 3 jałówki. Rodzina nie dość, że poniosła straty w wysokości blisko 80 tys. złotych to jeszcze utraciła jedyne źródło utrzymania. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ!

Na szczęście są ludzie, którzy są wrażliwi na krzywdę innych. Nasza wieloletnia prenumeratorka, która sama 20 lat temu przeżyła podobną targedię postanowiła wraz z innymi rolnikami zorganizować akcję zbiórki pieniędzy na odbudowę inwentarza dla poszkodowanej rodziny.

Wy też możecie pomóc! Wystarczy, że wejdziecie w podany poniżej link i przelejecie dowolną kwotę! Pamiętajcie, liczy się każdy gest!

LINK DO ZBIÓRKI!


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)