Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Brama do dezynfekcji pojazdów

Obrazek

Jak zdezynfekować samochody wjeżdżające na teren gospodarstwa? Na rynku pojawiła się brama dezynfekcyjna. 

Anna Kurek29 października 2017, 06:00

Brama dezynfekcyjna jest odpowiedzią firmy Unidoz na najnowsze doniesienia związane z afrykańskim pomorem świń ASF oraz wymogi odnośnie do bioasekuracji gospodarstw rolnych, nastawionych na produkcję zwierzęcą. Rolnicy coraz częściej domagają się od dostawców środków do produkcji pełnej dezynfekcji pojazdów, aby zabezpieczyć się przed przywiezieniem wirusa. To jednak nie zawsze jest możliwe, gdyż pojazd zdezynfekowany kilka–kilkanaście godzin przed wyjazdem nie jest bezpieczny. Podczas dojazdu do gospodarstwa może zostać skażony różnymi drobnoustrojami. 

Zdaniem producenta bram, jedynie pełna dezynfekcja pojazdów może zabezpieczyć gospodarstwo przed zawleczeniem wirusa przez środki transportu. Bramy dezynfekcyjne poprzez natrysk na całą powierzchnię samochodu mają lepiej zabezpieczać gospodarstwa niż same maty dezynfekcyjne nasączone odpowiednimi preparatami.


Ceny urządzenia zaczynają się od 10 tys. zł brutto. akuPicture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)