Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Byłeś na Pejsakówce? Odbierz zdjęcie grupowe!

Obrazek

Odbierz grupowe zdjęcie z 23., ostatniej Pejsakówki! To jedyna okazja otrzymania pamiątkowej fotografii z Konferencji w Puławach. 

Anna Kurek28 czerwca 2018, 13:47
Zapraszamy wszystkich uczestników Konferencji Naukowej w Puławach do odbioru pamiątkowego zdjęcia zrobionego na sali wykładowej Państwowego Instytutu Weterynaryjnego we wtorek 26 czerwca po pierwszej sesji. 

Zorganizowana przez naszą redakcję sesja fotograficzna uświetniła pożegnanie prof. Zygmunta Pejsaka z uczestnikami corocznych Konferencji Naukowych dla całej branży trzodowej. Spotkania te były przez 23 lata okazją do dyskusji pomiędzy lekarzami weterynarii – specjalistami chorób świń, a producentami świń. 29 czerwca, w piątek, profesor Pejsak przechodzi na zasłużoną emeryturę i kończy pracę w PIWet w Puławach.

Podczas Pejsakówek świat nauki ścierał się z praktyką. Konferencja była oknem na świat nie tylko dla lekarzy weterynarii, ale również dla rolników i pracowników przemysłu paszowego, farmaceutycznego, wyposażeniowego i genetycznego. 

Profesorowi życzymy efektywnego wypoczynku z nadzieją jednak, że pozostanie jak najdłużej czynny zawodowo i nie pozbawi branży swojej osobowości i charyzmy. 

Uczestników Konferencji zapraszamy do pobrania zdjęcia.

Aby pobrać zdjęcie w pełnej rozdzielczości za darmo, wypełnij poniższy formularz:
Zanim wypełnisz poniższy formularz, zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej (PDF).1 z 1
fotografia pamiątkowa – 26 czerwca 2018 r.

fotografia pamiątkowa – 26 czerwca 2018 r.

Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)