Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Debata o lekach

Obrazek

Zapraszamy na debatę o stosowaniu leków weterynaryjnych w chlewni!

26 lutego 2014, 14:07

Redakcja „top agrar Polska” serdecznie zaprasza na debatę „Regulacje prawne
w zakresie stosowania leków weterynaryjnych w chlewni – jak zachować zdrowy rozsądek?”, która odbędzie się w sobotę (01.03.2014 r.) podczas targów FERMA w hali Atlas Arena w Łodzi o godzinie 12.00 w sali C. Dyskusję poprowadzi redaktor naczelny „top agrar Polska” Karol Bujoczek. Przy stole prezydialnym zasiądą:
•    dr Adrianna Müller - Wojewódzki Inspektor Weterynarii ds. Farmacji,
•    Henryk Golan – lekarz weterynarii, specjalista chorób świń,
•    Przemysław Firgan – producent trzody chlewnej.

Podczas naszej debaty nie przemilczymy oczywiście tragicznej sytuacji na rynku świń. Redakcja „top agrar Polska” przygotowała dla Państwa ankietę, w której pytamy o działania, które zdaniem producentów i hodowców trzody chlewnej powinny być natychmiast podjęte w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się afrykańskiego pomoru świń w kraju
i zrekompensowania strat spowodowanych tą chorobą. Wyniki naszego sondażu przekażemy na ręce ministra rolnictwa. Im więcej wypełnionych ankiet, tym silniejszy głos rolników kierowany do MRiRW.
Serdecznie zapraszamy!

pjWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)