Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Dr Tadeusz Blicharski w Radzie Naukowej PIWet

Obrazek

W tym tygodniu odbyły się wybory do Rady Naukowej Państwowego Instytutu Weterynaryjnego – Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach. W jej ławach zasiądzie dr Tadeusz Blicharski z POLSUS'a.

Anna Kurek28 stycznia 2017, 06:00

Rada Naukowa PIWet-PIB w Puławach jest organem stanowiącym, inicjującym, doradczym  i opiniotwórczym m.in. w sprawach rozwoju kadry naukowej oraz badawczo technicznej. Niedawno zakończyła się jej VIII kadencja. 24 stycznia 2017 r. odbyły się wybory do Rady Naukowej IX kadencji. Komisja Wyborcza poinformowała, że w składzie obok tak znamienitych nazwisk jak prof. dr hab. Zygmunt Pejsak, czy prof. dr hab. Eugeniusz Grela zasiądzie również dr Tadeusz Blicharski (POLSUS). 

W skad Rady wchodzą wyłonieni w drodze wyborów pracownicy PIWet oraz osoby powołane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi spoza Instytutu.

Serdecznie gratulujemy.

akuPicture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)