Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Gala Izydory 2021: Złoty Izydor dla firmy Sano

Podczas tegorocznej gali rozdania nagród Izydory 2021 przyznano także  Złote Izydory. Trafiły one do firm, które przez trzy ostatnie lata zdobywały statuetkę i tytuł "firmy przyjaznej rolnikowi". Jednym z laureatów tej nagrody została firma Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt.

Bartłomiej Czekała11 listopada 2021, 18:00
W jej imieniu nagrodę odebrał dr Ryszard Kujawiak. W rozmowie z redaktorem naczelnym top agrar Polska Karolem Bujoczkiem wyjaśnia dlaczego rolnicy tak często wybierają Sano jako swojego partnera w gospodarstwie.
- Cieszymy się, że hodowcy przez wiele lat nam zaufali. Podobnie jak Polskie Wydawnictwo Rolnicze i top agrar Polska zaczynaliśmy po naszych przeobrażeniach dziejowych w 1993 roku, a wiec już 28 lat jesteśmy na rynku. I powiem, że Sano było pierwszą firma na rynku, która tak naprawdę nauczyła naszych hodowców robić własne pasze, mieszać te pasze w oparciu o komputerowe receptury - mówi dr Ryszard Kujawiak.
Jak podkreśla, podczas tych prawie 30 lat w polskiej hodowli dokonał się ogromny postęp, ale nie brakuje także wielu problemów, z którymi polscy hodowcy muszą się borykać.
Obejrzyj cały wywiad!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)