Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Jak najlepsi produkują prosięta? Dowiesz się na Forum w Sali Ziemi!

Obrazek

Duńska produkcja prosiąt uchodzi za najbardziej profesjonalną w całej Europie. O tym, jak tamtejsi hodowcy osiągają wynik przekraczający 30 prosiąt odsadzonych od lochy w roku już 22 listopada na Sali Ziemi w Poznaniu opowiedzą właściciele jednej z najlepszych duńskich hodowli – Mads i Per Kring.

Paulina Janusz-Twardowska19 listopada 2016, 15:46

W ich rodzinnym centrum hodowlanym Rønshauge znajduje się 2500 loch o najwyższym statusie zdrowotnym – czerwonym SPF. Stado od 25 lat objęte jest programem hodowlanych DanAvl i produkuje rocznie 75 000 loszek i knurków na sprzedaż, z czego do Polski przyjeżdża 5 000.

Na fermach Rønshauge obowiązują najwyższe standardy bioasekuracji i zarządzania produkcją świń, dzięki którym właściciele osiągnęli sukces. Tylko na Forum organizowanym przez "top agrar Polska" Duńczycy podzielą się tajnikami swojej produkcji, by podpowiedzieć polskim hodowcom, jak najlepiej wykorzystać potencjał stad i gospodarstw.

Wstęp wolny!
To już ostatnie dni, by zapisać się na bezpłatne Forum rolników i agrobiznesu oraz panel "Świnie", na którym specjaliści będą mówić, jak profesjonalne zarządzanie hodowlą i produkcją może wpłynąć na odbudowę naszej pozycji na rynku w Europie. Zapisz się!Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)