Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Kobiety Agrobiznesu – Maria Herwart: W życiu zawsze wybiera własną ścieżkę

Branża trzodziarska ukierunkowała jej życie zawodowe, Skandynawia stanowi ulubiony kierunek podróży. Maria Herwart – ambitna i uparta, niepoprawna optymistka. Od 16 lat w firmach związanych z hodowlą świń. Szczerze mówi o pracy w branży i kontaktach międzyludzkich.

Paulina Janusz-Twardowska11 października 2021, 15:56

W listopadowym wydaniu serii Kobiety Agrobiznesu rozmawiam z Marią Herwart, która od 7 lat zarządza polskim oddziałem firmy genetycznej Topigs Norsvin.

Mówimy o trudach pracy w branży hodowli i produkcji świń, o ludzkim aspekcie kontaktów z klientami, a także jak doświadczenie życiowe zbudowało postawę tej niezwykle silnej kobiety. Pani Maria bez kompleksów idzie po swoje na ścieżce zawodowej, w życiu prywatnym tworzy szczęśliwą relację ze Szwedem.

Jak się żyje z obcokrajowcem? Skąd słabość do Skandynawii? Obejrzyj rozmowę z Marią Herwart. 

pj-t
Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)