Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych już niedługo

16.04.2017

Drukuj

Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych już niedługo

Artykuł dostępny

Już 5–7 maja w Poznaniu odbędzie się kolejna,  XXVIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych. To bardzo ważne w branży przedsięwzięcie jest świętem krajowej hodowli oraz hodowców zwierząt gospodarskich. Wystawa zlokalizowana będzie w 5 pawilonach tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

r e k l a m a

Z powodu sytuacji epizootycznej w Polsce (afrykański pomór świń) prezydium PZHiPTCh POLSUS zrezygnowało w tym roku z ekspozycji i oceny trzody chlewnej. Podczas Wystawy będzie można zobaczyć jedynie kilku przedstawicieli poszczególnych ras świń, w tym rodzimych. Impreza pozostaje jednak inspirującym wydarzeniem dla branży, które daje możliwości rozmów biznesowych oraz wymiany doświadczeń. Tradycyjnie Wystawę uświetnią szkolenia oraz seminaria.

Na stoisku PZHiPTCh POLSUS w pawilonie 3A codziennie będzie można skorzystać z doradztwa w zakresie hodowli, produkcji i weterynarii świń. Ponadto organizatorzy przewidzieli zabawy edukacyjne dla dzieci – Kolorowy Świat Świń

Zapraszamy!  aku

Read more in the premium version

article icon

Sprawdż za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii