Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Najnowsza książka prof. Zygmunta Pejsaka już jest w sprzedaży!

Zdrowie świń, profilaktyka i terapia – to długo wyczekiwana książka prof. Zygmunta Pejsaka i jego współpracowników. Zachęcamy do nabycia tej niezwykłej publikacji!

Anna Kurek8 lipca 2021, 20:23
Najnowsza książka prof. Zygmunta Pejsaka „Zdrowie świń, prewencja i terapia” jest już dostępna w sprzedaży. To długo wyczekiwana pozycja na rynku wydawniczym. Ci z Państwa, którzy mieli poprzednie wydania, zapewne z chęcią sięgną po najnowsze wydanie. Tych, którzy się jeszcze z nią spotkali, zapraszamy do zakupu.

Ten podręcznik to ponad 800 bogato ilustrowanych stron, obejmujących wszystkie jednostki chorobowe występujące u świń, z obszernymi rozdziałami dotyczącymi dobrostanu, bioasekuracji i aktualnych informacji na temat afrykańskiego pomoru świń oraz behawioru dzików – najistotniejszego wektora rozprzestrzeniania się wirusa ASF.

Do przygotowania niniejszego podręcznika profesor zaprosił uznanych pracowników nauki oraz praktyków. Dzięki temu zyskał on zarówno pod względem naukowym, jak i praktycznym. Książka ta jest szczególnie przydatna dla praktykujących lekarzy weterynarii, producentów i hodowców świń, zootechników, a także studentów weterynarii i zootechniki.

Książka jest w regularnej sprzedaży w naszym sklepie internetowym na www.agrarsklep.pl oraz na naszych stoiskach w trakcie imprez terenowych. Pytania prosimy kierować na adres sklep@agrarsklep.pl lub pod nr telefonu 61 886 29 08.

Prenumeratorzy top agrar Polska mogą nabyć ją na preferencyjnych warunkach w cenie 189 zł za egzemplarz. W wersji limitowanej, oprawionej w ekoskórę – za 249 zł. Dla pozostałych osób cena wynosi odpowiednio 289 zł i 349 zł. Pokrywamy koszty wysyłki. 


Zamów książkę TUTAJ


 


Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)