Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Nowa książka „Zdrowie świń” już dostępna!

Nowa książka prof. Zygmunta Pejsaka oraz zespołu Autorów „Zdrowie świń – prewencja i terapia” jest już dostępna. Przygotowana w redakcji top agrar Polska, wydana przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze jest już do nabycia w naszym wydawnictwie.

Karol Bujoczek18 czerwca 2021, 17:56

Już jest! Długo wyczekiwana przez całą branżę, nowa książka prof. Zygmunta Pejsaka przygotowana z zespołem autorów jest już dostępna w sprzedaży. Nowy podręcznik poświęcony ochronie zdrowia, bioasekuracji oraz dobrostanowi świń to ponad 800 bogato ilustrowanych stron opisujących wszystkie choroby występujące u trzody chlewnej. Każdy związany z produkcją świń powinien mieć tę pozycję w swojej bibliotece.

– W książce starałem się uwypuklić zagadnienia związane z dobrostanem zwierząt, z bioasekuracją, te zagadnienia, które w poprzednich dziesięcioleciach pomijaliśmy, bo wierzyliśmy w antybiotyki i szczepionki. Dzisiaj wiemy, aby produkcja była konkurencyjna musimy chronić zwierzęta przed zakażeniami, obniżać potencjał zakaźny, a to możemy zrobić tylko przez bioasekurację. By zwierzęta wykorzystywały swój potencjał genetyczny, muszą żyć w warunkach dobrostanu. To są słowa kluczowe dla konkurencyjnej w skali europejskiej produkcji – mówi prof. Zygmunt Pejsak.

Książka jest adresowana dla wszystkich zainteresowanych ochroną zdrowia świń. Przede wszystkim zaś dla lekarzy weterynarii, studentów weterynarii. Jest bardzo przydatnym narzędziem w zarządzaniu produkcją i ochroną zdrowia zwierząt dla zootechników oraz hodowców.

Możesz zamówić ją TUTAJ Picture of the author
Autor Artykułu:Karol Bujoczek
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)