Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Ostatnie miejsca na nasze Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie!

Siedemnastu doskonałych wykładowców, cztery sesje tematyczne, dwa dni konferencji… To wszystko już 6 i 7 czerwca w Licheniu Starym w Wielkopolsce. Zapisy już tylko na listę rezerwową!

Anna Kurek24 maja 2019, 11:43
Co decyduje o opłacalności produkcji świń? Jak liczyć koszty produkcji? Jaki jest stan polskiej hodowli i produkcji świń na tle Europy i świata. Jakie są globalne trendy w genetyce? Jak maksymalnie wykorzystać potencjał genetyczny świń? Na te i wiele innych pytań będą odpowiadać podczas Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie w Licheniu Starym eksperci z kraju i z zagranicy.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy doskonałych wykładowców. Ekspertów zarówno ze świata nauki jak i praktyków. Podzielą się oni z nami swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Zobacz listę wykładowców cz. I

Zobacz listę wykładowców cz. II

Pod koniec pierwszego dnia Forum naszych gości zaprosimy na panel dyskusyjny: o różnych modelach produkcji: Tucz kontraktowy i produkcja na wolnym rynku. Wezmą w nim udział nasi eksperci m.in. z Niemiec, Danii, Hiszpanii oraz Holandii.

W czwartek zapraszamy wszystkich uczestników na uroczystą kolację.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy również bogate materiały konferencyjne.

Ze względu na duże zainteresowanie tym wydarzeniem i wyczerpaniem miejsc od dziś przyjmujemy już tylko zapisy na listę rezerwową. Zapisz się teraz!


Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)