Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Ostatnie wolne miejsca na nasze Forum Świnie!

Mamy ostatnie wolne miejsca na Forum Rolników i Agrobiznesu - Świnie. Chcesz wiedzieć jakie są perspektywy dla europejskiej i polskiej produkcji świń? Weź udział w naszym Forum!

Anna Kurek3 czerwca 2022, 15:16
Już w najbliższy wtorek 7 czerwca spotykamy się z Wami w Licheniu Starym na dwudniowym IV Forum Rolników i Agrobiznesu - Świnie. To konferencja, która gromadzi najlepszych praktyków i najbardziej uznanych specjalistów w branży. Nie może zabraknąć i Ciebie!

W tym roku wraz z zaproszonymi ekspertami postaramy się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania - czyli jakie są perspektywy dla branży trzody chlewnej w Europie. Zaprosiliśmy do udziału dr. Alberta Hortmann-Scholtena -  prezesa niemieckiej giełdy VEZG, na którą co środę zwrócone są oczy wszystkich producentów świń, również w Polsce. Bowiem to ta instytucja dyktuje ceny w całej Europie.

O tym jak bardzo zmienia się produkcja świń i jak z roku na rok rośnie liczba urodzonych i odchowywanych przez lochy prosiąt dyskutowaliśmy już nieraz. Tym razem zaproszeni specjaliści, a przede wszystkim praktycy będą dyskutować o granicy opłacalności licznych miotów. Szalenie ciekawie zapowiada się również debata  o tuczu kontraktowym. czy jest on zagrożeniem, czy może szansą na przetrwanie w trudnych czasach? Głos zabiorą nie tylko rolnicy, ale też przedstawiciele największych w Polsce integratorów. Zaproszenie do udziału przyjął prezes zarządu Agri Plus - Paweł Gołębiewski. 

To i wiele więcej ciekawych tematów, dyskusji i przede wszystkim kuluarowych rozmów, których tak bardzo brakowało nam wszystkim podczas pandemii już w najbliższy wtorek i środę. A wieczorem oczywiście uroczysta kolacja przy muzyce.

Zapraszamy i czekamy na Was! 
Zapisz się! 


Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)