Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Poranna Trójpolówka #3 - Co każdy producent świń wiedzieć powinien?

Kolejnym moim gościem w "Porannej trójpolówce" jest Paulina Janusz-Twardowska, która w redakcji top agrar Polska zajmuje się tematyką produkcji trzody chlewnej oraz życiem na wsi.

Bartłomiej Czekała12 czerwca 2021, 09:22
Z Pauliną rozmawiam o zbliżającym się III Forum Rolników i Agrobiznesu: Świnie, w którego organizację jest mocno zaangażowana. Wracamy bowiem do spotkań na żywo. Na nasze Forum będzie można przyjechać osobiście by spotkać się z innymi hodowcami, ekspertami i przedstawicielami firm. Ale dla tych, którzy nie będą mogli przyjechać do Poznania na teren MTP umożliwimy oglądanie forum w formie transmisji online. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie ​III Forum Rolników i Agrobiznesu: Świnie

Będą także 2 inne ciekawe tematy, ponieważ Paulina w naszej redakcji zajmuje się także działem "Życie na wsi", w ramach którego aktualnie pilotuje 2 konkursy: Metamorfozy rolniczek z Timac Agro oraz Mój zaciszny zakątek. Więcej szczegółów w materiale filmowym poniżej. Zachęcam do oglądania!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)