Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Premiera najnowszej książki prof. Zygmunta Pejsaka dziś na naszym Forum!

Dzisiaj podczas naszego III Forum Rolników i Agrobiznesu: Świnie ma miejsce premiera najnowszej książki prof. Zygmunta Pejsaka „Zdrowie świń, profilaktyka i terapia”. To dzień wyjątkowy, ponieważ każdy szczęśliwy nabywca publikacji zabierze ją do domu wraz z autorską dedykacją!

Dominika Mulak25 czerwca 2021, 15:55

Dzisiaj na MTP w Poznaniu III edycja Forum Rolników i Agrobiznesu: Świnie. Bardzo się cieszymy, że wreszcie możemy spotkać się osobiście z hodowcami, ekspertami i przedstawicielami branży trzodziarskiej. Program mamy bardzo bogaty, frekwencja dopisała i jesteśmy pewni, że nie zabraknie ciekawych dyskusji na panelach i w kuluarach.

To jednak nie wszystko! Dzisiaj podczas naszego Forum ma miejsce premiera najnowszej książki prof. Zygmunta Pejsaka „Zdrowie świń, profilaktyka i terapia”. Każdy kto ją dzisiaj kupi może liczyć na autorską dedykację, bowiem Profesor będzie podpisywał egzemplarze.Ten podręcznik to ponad 800 bogato ilustrowanych stron, obejmujących wszystkie jednostki chorobowe występujące u świń, z obszernymi rozdziałami dotyczącymi dobrostanu, bioasekuracji i aktualnych informacji na temat afrykańskiego pomoru świń oraz behawioru dzików – najistotniejszego wektora rozprzestrzeniania się wirusa ASF. Naprawdę warto mieć ją w swoich zasobach!

Książka jest już dostępna w sprzedaży, dlatego każdy kto nie mógł być dziś z nami osobiście na Forum i na premierze, może zamówić ją poprzez nasz sklep internetowy – ZAMÓW TERAZ


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy