Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Premiera najnowszej książki prof. Zygmunta Pejsaka dziś na naszym Forum!

Dzisiaj podczas naszego III Forum Rolników i Agrobiznesu: Świnie ma miejsce premiera najnowszej książki prof. Zygmunta Pejsaka „Zdrowie świń, profilaktyka i terapia”. To dzień wyjątkowy, ponieważ każdy szczęśliwy nabywca publikacji zabierze ją do domu wraz z autorską dedykacją!

Dominika Mulak25 czerwca 2021, 17:55

Dzisiaj na MTP w Poznaniu III edycja Forum Rolników i Agrobiznesu: Świnie. Bardzo się cieszymy, że wreszcie możemy spotkać się osobiście z hodowcami, ekspertami i przedstawicielami branży trzodziarskiej. Program mamy bardzo bogaty, frekwencja dopisała i jesteśmy pewni, że nie zabraknie ciekawych dyskusji na panelach i w kuluarach.

To jednak nie wszystko! Dzisiaj podczas naszego Forum ma miejsce premiera najnowszej książki prof. Zygmunta Pejsaka „Zdrowie świń, profilaktyka i terapia”. Każdy kto ją dzisiaj kupi może liczyć na autorską dedykację, bowiem Profesor będzie podpisywał egzemplarze.Ten podręcznik to ponad 800 bogato ilustrowanych stron, obejmujących wszystkie jednostki chorobowe występujące u świń, z obszernymi rozdziałami dotyczącymi dobrostanu, bioasekuracji i aktualnych informacji na temat afrykańskiego pomoru świń oraz behawioru dzików – najistotniejszego wektora rozprzestrzeniania się wirusa ASF. Naprawdę warto mieć ją w swoich zasobach!

Książka jest już dostępna w sprzedaży, dlatego każdy kto nie mógł być dziś z nami osobiście na Forum i na premierze, może zamówić ją poprzez nasz sklep internetowy – ZAMÓW TERAZPicture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)