Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Producenci trzody chlewnej biorą sprawy w swoje ręce! (LIVE)

08.01.2019

Drukuj

Producenci trzody chlewnej biorą sprawy w swoje ręce! (LIVE)

Artykuł dostępny

Około 400 rolników zgromadziło się dzisiaj w szkole rolniczej w Środzie Wielkopolskiej. Sytuacja na rynku trzody chlewnej zmusza ich do podejmowania konkretnych działań. Dzisiaj zgromadzili się, aby połączyć siły i znaleźć wspólnie rozwiązania, bo jak twierdzą strajki są ostatecznością.

r e k l a m a

Organizatorem spotkania jest Michał Kołodziejczak, założyciel Agro Unii. Lider tego nowego ugrupowania rolniczego przemawiał do rolników blisko 1,5 godziny, tłumacząc dlaczego organizuje oddolnie rolników i wspólnie z nimi protestuje. Odniósł się też to bieżącej sytuacji polityczno-gospodarczej, która dotyka producentów trzody chlewnej.

Potem był czas na pytania z sali, a po zakończeniu spotkania - na rozmowy kuluarowe i wypełnianie deklaracji członkowskich. Szczegółowa relacja ze spotkania już jutro. Poniżej link do transmisji filmowej.

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z tego spotkania.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Massey Ferguson z drugiej ręki

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii