Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Promocja książki „Zdrowie świń, prewencja i terapia” na konferencji w Krakowie

W Krakowie trwa II Międzynarodowa Konferencja Lekarzy Weterynarii – Specjalistów Chorób Świń, a na niej promocja najnowszej książki prof. Pejsaka „Zdrowie świń, prewencja i terapia”.

Dominika Mulak29 czerwca 2021, 16:07
– Chcę bardzo serdecznie podziękować panu profesorowi Zygmuntowi Pejsakowi z zespołem autorów, a przede wszystkim z panią profesor Małgorzatą Pomorską-Mól za podjęcie trudu przygotowania materiałów do książki „Zdrowie świń, prewencja i terapia” – mówił Karol Bujoczek, redaktor naczelny „top agrar Polska” podczas II Międzynarodowej Konferencji Lekarzy Weterynarii – Specjalistów Chorób Świń w Krakowie.

– „Zdrowie świń, prewencja i terapia” to pozycja długo oczekiwana na rynku, bo poprzednia książka poświęcona ochronie zdrowia świń była wydana w 2007 roku. Teraz wydaliśmy dzieło monumentalne – podsumował.

Książka, która została przygotowana w redakcji „top agrar Polska”, to ponad 800 bogato ilustrowanych stron, obejmujących wszystkie jednostki chorobowe występujące u świń, z obszernymi rozdziałami dotyczącymi dobrostanu, bioasekuracji i aktualnych informacji na temat afrykańskiego pomoru świń oraz behawioru dzików – najistotniejszego wektora rozprzestrzeniania się wirusa ASF. Wydana przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze jest już dostępna w sprzedaży.

Podczas konferencji w Krakowie Karol Bujoczek, redaktor naczelny „top agrar Polska” przekazał na ręce prof. Zygmunta Pejsaka oraz prof. Małgorzaty Pomorskiej-Mól specjalną edycję tejże publikacji!

Zachęcam do obejrzenia filmu!
Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)