Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Promocja książki „Zdrowie świń, prewencja i terapia” na konferencji w Krakowie

W Krakowie trwa II Międzynarodowa Konferencja Lekarzy Weterynarii – Specjalistów Chorób Świń, a na niej promocja najnowszej książki prof. Pejsaka „Zdrowie świń, prewencja i terapia”.

Dominika Mulak29 czerwca 2021, 14:07
– Chcę bardzo serdecznie podziękować panu profesorowi Zygmuntowi Pejsakowi z zespołem autorów, a przede wszystkim z panią profesor Małgorzatą Pomorską-Mól za podjęcie trudu przygotowania materiałów do książki „Zdrowie świń, prewencja i terapia” – mówił Karol Bujoczek, redaktor naczelny „top agrar Polska” podczas II Międzynarodowej Konferencji Lekarzy Weterynarii – Specjalistów Chorób Świń w Krakowie.

– „Zdrowie świń, prewencja i terapia” to pozycja długo oczekiwana na rynku, bo poprzednia książka poświęcona ochronie zdrowia świń była wydana w 2007 roku. Teraz wydaliśmy dzieło monumentalne – podsumował.

Książka, która została przygotowana w redakcji „top agrar Polska”, to ponad 800 bogato ilustrowanych stron, obejmujących wszystkie jednostki chorobowe występujące u świń, z obszernymi rozdziałami dotyczącymi dobrostanu, bioasekuracji i aktualnych informacji na temat afrykańskiego pomoru świń oraz behawioru dzików – najistotniejszego wektora rozprzestrzeniania się wirusa ASF. Wydana przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze jest już dostępna w sprzedaży.

Podczas konferencji w Krakowie Karol Bujoczek, redaktor naczelny „top agrar Polska” przekazał na ręce prof. Zygmunta Pejsaka oraz prof. Małgorzaty Pomorskiej-Mól specjalną edycję tejże publikacji!

Zachęcam do obejrzenia filmu!Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy