Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Przed nami święto producentów zwierząt – EuroTier 2018

19.09.2018

Drukuj

Przed nami święto producentów zwierząt – EuroTier 2018

Artykuł dostępny

Dzisiejsza sytuacja polityczna, socjalna i ekonomiczna związana z produkcją zwierząt stawia przed rolnikami wiele pytań i zadań. Gdzie i jak będzie się ona rozwijała w przyszłości? Zarządzający gospodarstwami rolnymi, szczególnie tymi utrzymującymi zwierzęta potrzebują realnych i profesjonalnych koncepcji, aby rozwijać swoje hodowle. 

r e k l a m aNa te pytania będzie można znaleźć odpowiedzi podczas targów EuroTier. W Getyndze w Niemczech właśnie rozpoczęła się konferencja zapowiadająca to szczególne wydarzenie.

 

Polecany artykuł

Rynek świń: Fakty są bezlitosneNajwiększe w Europie targi EuroTier, podczas których zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania i trendy dla rolnictwa, a w szczególności produkcji zwierzęcej odbędą się w dniach 13–16 listopada, tradycyjnie w Hanowerze. W tym roku swoje pomysły na nowoczesne rozwiązania dla szeroko pojętej produkcji zwierzęcej będzie prezentowało 2 526 wystawców z 62 krajów. Cała ekspozycja zajmie ponad 260 000 m2.

 

Podczas targów zwiedzający będą mogli się zapoznać z ofertą firm m.in. z Niemiec (1 484 wystawców), Chin (254 wystawców), Holandii (207 wystawców), Francji (128 wystawców) i Włoch (120 wystawców). W Hanowerze podczas EuroTier swoją ofertę zaprezentuje również 49 firm z Polski. W tym roku po raz pierwszy pojawią się wystawcy z Maroka, Wietnamu, Bangladeszu, Hong Kongu, czy Paragwaju.

 

 

 

Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii