Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Zapraszamy na XXIII "Pejsakówkę"

Obrazek

Czy wiecie, że Międzynarodowe Konferencje w Puławach organizowane dla wszystkich uczestniczących w branży trzodziarskiej odbywają się już od 23 lat? W tym roku, jak zawsze w czerwcu, ponownie spotkamy się, aby podyskutować o najważniejszych problemach w hodowli świń. 

Anna Kurek16 marca 2018, 11:38
XXIII MIędzynarodowa Konferencja Naukowa dla lekarzy weterynarii, zootechników i właścicieli świń odbędzie się 26–27 czerwca w Puławach. W tym roku na "Pejsakówce" będziemy dyskutowali  przede wszystkim o sytuacji epizootycznej w kraju, związanej głównie z występowaniem wirusa afrykańskiego pomoru świń ASF.

Podczas Konferencji nie zabraknie też innych tematów, takich jak m.in. PRRS, czy grypa, które znacząco wpływają na efektywność produkcji świń na całym świecie.

Jak zwykle do udziału w Konferencji organizatorzy zaprosili  wybitnych praktyków z kraju oraz z zagranicy.

Podczas spotkania towarzyskiego, wieczorem wystąpi zespół "Drugi tydzień. 

Do zobaczenia w Puławach.   aku


Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)