Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Anderwald – przyczepa do nawozów

Obrazek

Jedną z firm, która w Bednarach wystawi nowości jest Anderwald. Będzie to przyczepa transportowo-przeładowcza marki Perrein.

Jan Józefowicz31 sierpnia 2016, 10:19

Firma Anderwald Maszyny Rolnicze znana jest na naszym rynku m.in. ze sprzedaży duńskich rozsiewaczy Bogballe. Celem rozszerzenia oferty podjęła ona współpracę z francuską firmą Perrein, która produkuje przyczepy transportowo-przeładowcze przydatne podczas siewu nawozów.

Maszynę zaprojektowano tak, aby mogła współpracować z wieloma modelami rozsiewaczy. Jak wskazuje Anderwald, najlepsze efekty i pożądaną precyzję wysiewu uzyskuje się z rozsiewaczem wyposażonym w system ważenia Calibrator ZURF i nawigację. Rozsiewacz montuje się na trzypunktowym układzie zawieszenia przyczepy Perrin. Taki zestaw przyspiesza wysiew nawozów, zwłaszcza na większych areałach. Do wyboru są trzy warianty przyczep o pojemności 4000, 6500 i 9000 litrów. Nawóz podawany jest z dużej przyczepy wprost do zbiornika rozsiewacza z wydajnością nawet do 40 t/godz. Taki zestaw ogranicza nie tylko liczbę przejazdów, ale sprawia, że do transportu i rozsiewu wystarczy jeden ciągnik.

Ten nowy produkt firma Bogballe pokaże na swoim stoisku na Agro Show.
oprac. jj

Fot. firmowePicture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)