Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Bezpyłowe szlifowanie firmy Bosch

31.01.2017

Drukuj

Bezpyłowe szlifowanie firmy Bosch

Artykuł dostępny

Specjalną siatkę ścierną opracowała firma Bosch, a jej zasadniczym zadaniem jest odsysanie pyłu z miejsca pracy. Siatka ścierna M480 Net współpracuje z wielootworowym talerzem szlifierskim. Umożliwia to skuteczne odsysanie pyłu przez układ podciśnieniowy. Jak informuje producent, nowy talerz szlifierski jest kompatybilny z popularnymi modelami szlifierek mimośrodowych i wersjami papierów dziurkowanych i mocowanych na rzepy.

r e k l a m aSiatka ścierna ma otwartą strukturę siatkową i w przeciwieństwie do konwencjonalnych papierów ściernych umożliwia odsysanie pyłu całą swoją powierzchnią. Minimalizuje to ryzyko zatykania się materiału ściernego, wydłuża jego żywotność i zwiększa prędkość odbierania urobku. Siatka znacząco redukuje też zanieczyszczenie otoczenia i obrabianych materiałów. Nowy materiał ścierny ma wiele zastosowań, zwłaszcze podczas suchej obróbki ścian czy wykańczania wnętrz. Mozna wtedy znacznie przyspieszyć pracę, a także pracować w warunkach bardziej bezpiecznych dla zdrowia.

Fot. Bosch

Polecany artykuł

Wytrzymałe wiertło firmy Bosch

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

Galeria zdjęć

Skuteczne odsysanie pyłu zapewnia układ podciśnieniowy.
Siatka ścierna ma otwartą strukturę siatkową i umożliwia odsysanie pyłu całą powierzchnią.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii