Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Brona talerzowa do zadań specjalnych

05.01.2017

Drukuj

Brona talerzowa do zadań specjalnych

Artykuł dostępny

W ofercie producenta ze Strzelec Małych znajdują się od niedawna brony talerzowe przeznaczone do uprawy gleby w sadach czy winnicach. Sprzęt charakteryzuje się niewielką szerokością roboczą. W ofercie są dwa modele BT15 i BT20 o szerokości pracy wynoszącej 1,5 i 2 m. Taka konstrukcja sprawia, że bez problemu można utrzymać w należytej kondycji pasy pomiędzy rzędami drzewek owocowych czy krzewami winorośli.

r e k l a m aZa uprawę gleby odpowiedzialne są dwa rzędy uzębionych talerzy o średnicy 510 mm. Są one przymocowane do ramy za pomocą gumowych amortyzatorów, co chroni elementy robocze w przypadku natrafienia na kamień. Warto dodać, że piasty talerzy są bezobsługowe. Rozstaw pomiędzy sekcjami uprawowymi wynosi 78 cm. Spulchnioną glebę zagęszcza wał rurowy o średnicy 500 mm. Jak informuje producent masa mniejszego modelu wynosi 700 kg, a większego 825 kg. Zapotrzebowanie na moc wynosi 50 KM w przypadku modelu BT15 i 70 KM w większym reprezentancie serii.    pt

Read more in the premium version

article icon

Sprawdź za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii