Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Brony, kolejna nowość Akpilu!

10.07.2018

Drukuj

Brony, kolejna nowość Akpilu!

Artykuł dostępny

Akpil oferuje 3 modele bron o wdzięcznej nazwie Dente. Najmniejszy z nich wyposażony jest w 4 pola, dwa większe modele mają po 6 pól z zębami.
W zależności od potrzeb klienta brony mogą być wyposażone w elementy robocze z zębami o długości 16 lub 20 cm. Największe brony w jednym przejeździe uprawiają pas o szerokości 8,4 m. Najmniejszy model charakteryzuje się szerokością pracy wynoszącą 5,6 m.
Za polami bron pracuje włóka, która dodatkowo wyrównuje powierzchnie i rozbija powstałe podczas uprawy bryły. Na czas transportu wszystkie maszyny są składane hydraulicznie. Wówczas szerokość nie przekracza 3 m. 

r e k l a m aNajmniejszy sprzęt waży ok. 600 kg i do współpracy wymaga ciągnika o mocy 60 KM. Największe brony Dente mają masę blisko 900 kg i jak informuje producent do wydajnej pracy potrzebują ciągnika o mocy minimum 120 KM.

pt

Polecane dla Ciebie:

article icon

Książka obiektu budowlanego

Czytaj

Tagi:

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii